Promocje

Internet
z TV cyfrową teraz już
od 43zł
kwota brutto

Jesteśmy na Twoim osiedlu

Miło nam zagościć na Twoim osiedlu, w Twoim bloku, w Twoich łączach, w Twoim gniazdku, w Twoim mieszkaniu, w Twoim domu, w Twoim biurze. Wyświetlając treści znane tylko Tobie. A do tego jesteśmy w 100% zgodni z rozporządzeniem oraz wytycznymi regulacji RODO. Posiadamy rozbudowaną sieć Internetu światłowodowego we Wrocławiu oraz w miejscowościach ościennych Stolicy Dolnego Śląska. Zapewniamy radość używania, teraz nie tylko Internetu stacjonarnego, ale również mobilnego, telewizji cyfrowej i telefonu.

Napisz do nas i zamów najkorzystniejszą ofertę

O nas

Jesteśmy operatorem świadczącym usługi Internetu i telewizji cyfrowej od kilkunastu lat. Z pełnym zaangażowaniem wspieramy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców w dostawy Internetu / TV / telefonów do wrocławskich i podwrocławskich osiedli.

Przekonaj się samemu! Z nami warto zawiązać współpracę!

                              ► Jakość + Niezawodność = Niska Cena ◄

 

Aktualności

W Pakiecie Internet + Telewizja Cyfrowa jest taniej

  Wprowadziliśmy formularz kontaktowy, dzięki któremu można sprawdzić jakie usługi dostępne są w wybranej lokalizacji.  Ponieważ nasze sieci różnią się technologią , przepustowością i lokalną ofertą prosimy o podanie następujących informacji w formularzu. Zapraszamy do formularza.